Concurs posturi vacante îngrijitor
February 6, 2023
Solicitare oferte preț 2
February 7, 2023

Școala Gimnazială nr. 28 Galați solicită oferte de pret pentru efectuarea lucrărilor de întreţinere a sistemelor şi instalaţiilor de limitare şi stingere a incendiilor, cu excepţia celor care conţin anumite gaze fluorurate cu efect de seră, precum si oferte de pret pentru efectuarea lucrărilor de întreţinere a sistemelor şi instalaţiilor de semnalizare, alarmare şi alertare în caz deincendiu, în conformitate cu OMAI nr. 87/2010, cu modificările şi completările ulterioare, pentru clădirea SĂLII DE SPORT.

Ofertele se pot depune la sediul școlii, din Galați, str. Roșiori nr. 31 sau pe e-mail scoala28gl@yahoo.com.

Termen – 14 februarie 2023, ora 16:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pagina Oficială de Facebook - Școala Gimnazială Nr. 28